Nabór tekstów do studenckiego czasopisma ,,Transcendentalne”

Redakcja czasopisma studenckiego ,,Transcendentalne” rozpoczęła nabór tekstów popularnonaukowych, naukowych, reportaży i wywiadów do premierowego numeru.

„Transcedentalne” to czasopismo popularnonaukowe, które powstało z inicjatywy członków oraz członkiń Dziennikarskiego Koła Naukowego Uniwersytetu Łódzkiego. Redaktorzy czasopisma chcą dać szansę tym, którym brakuje pluralistycznej przestrzeni, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Na łamach czasopisma znajdą swoje miejsce autorzy tekstów popularnonaukowych z dziedziny dziennikarstwa i szeroko pojętej komunikacji; logopedii czy polonistyki. Dopuszczalna będzie również publikacja tekstów naukowych czy prac tworzonych na zajęciach przez studentów, np. reportaży i wywiadów.

Zgłoszenia zbierane są przez internetowy formularz.Nabór potrwa do 12.03.2024 r.